POE-PSE-30-BOX
  • Jednoportové injektory PoE podle IEEE 802.3af/at
  • Maximální dodávaný výkon 30 W (4,5 - 7,8)
  • Vstupní napětí 10-30 VDC
  • Provozní teplota od -40 °C do +70 °C
  • Ochrana vedení PoE transil+svodič bleskových proudů
PoE-PSE-30 jsou jednoportové injektory PoE+ s maximálním dodávaným výkonem 30 W při provozních teplotách od -40 °C do +70 °C. Injektory jsou plně kompatibilní se všemi zařízeními PoE napájenými podle standardů IEEE 802.3af/at (MODE B). Díky integrovanému STEP-UP měniči stačí k napájení injektorů nízké napětí 12 nebo 24 V DC typické pro systémy napájené z baterií. Injektory obsahují také výstup 52 VDC / 0,3A pro napájení příslušenství.
Zařízení jsou vyvíjena a vyráběna v EU a splňují požadavky NDAA.
Modely
POE-PSE-30-BOX
Jednoportové injektory PoE podle IEEE 802.3af/at, maximální dodávaný výkon 30 W (4,5 - 7,8), rozsah provozních teplot od -40 °C do +70 °C, ochrana vedení PoE transil + bleskojistka.
Objednací kód: 4-100-300
Dostupnost: Výroba v plném rozsahu
Specifikace
Technické parametry
FAST ETHERNET
Počet2
Standard Ethernet100 BASE-Tx
KonektorRJ45
NAPÁJENÍ
Rozsah vstupního napětí10 - 30 VDC
Výstupní napětí52 VDC
PoE
Počet portů PoE1
Maximální výkon / port30 W
Spotřeba energieMax. 1 W
StandardníIEEE 802.3af/at
PROSTŘEDÍ
Provozní teplota-40...+70 °C
Skladovací teplota-40...+70 °C
VlhkostMax. 95 %
MECHANIKA
Hmotnost0,3 kg
Rozměry - v / š / h30 x 110 x 124 mm